Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0553 166 07 27

Sincan Kombi Servisi

Sincan Kombi Servisi

Sincan Kombi Servisi

Sincan, Ankara’nın doğalgazın ilk gelen ilçelerden bir tanesi ve nüfus olarak da en büyüklerinden birtanesi olmasıyla birlikte çok fazla kombi kullanısına sahiptir. Sincan kombi servisi olarak, Sincan ta en iyi kombi servislerinden bir tanesiyiz. Amacımız kaliteli ve güvenilir servis açığını kapatmak için işini seven eğitimli servis elemanlarımız çalışmaktayız.

Sincan kombi servisi olarak, Sincan’un tüm mahalle ve semtlerine alanında uzman servis elemanlarımızla hızlı güvenilir, işçilik ve parça değişim garantili ve faturalı hizmet vermekteyiz.

Markası ve modeli ne olursa olsun yılların getirmiş olduğu tecrübeyle Kombi Servisi olarak yaptığımız İşlemleri sıralamak gerekirse;

sincan kombi bakım arıza ve tamir kart tamiri,
kombi servisi sincan

Sincan Kombi Bakım

Sincan Kombi temizleme olarak bilgilendirmek isteriz, Kombi kullanım kolaylığı ve yaşam kalitesi yükseltmesi açısından hayatımız da önemli bir yeri vardır. Günlük yaşantımızda sürekli olarak kullandığımız kombiler sıcak su ihtiyacımızı ve ısınma ihtiyacımızı karşılaması bakımından kombi bakımı önemlidir.

Yaşam kalitemizin düşmemesi açısından kombinin bir arıza açmaması oldukça önemlidir. Kombi sürekli ihtiyacımız karşılaması ve bu nokta da arızı ve tamir masrafı çıkarmaması ve kombinizin uzun süre sıkıntısız kullanmak için bakım yapılması gerekmektedir.

Uzmanlar tarafından da önerilen sene en 1 defa kombi temizlenmesi yaptırmanız gerekmektedir. Kombi temizliği cihazın performansını artırır, gaz tüketimiz azaltır, güvenliğiniz için oluşabilecek problemleri ortadan kaldırır, kombinin uzun ömürlü olması sağlar

Sincan Kombi Bakım ücretleri konusunda genel olarak ülkenin de ekonomik durumunda göz önünde bulundurarak en uygun fiyatlara yardımcı olmaktayız.

Sincan Kombi Tamiri

Sincan kombi tamircisi olarak, belirmek gerekirse Kombi karmaşık bir yapıya sahip olduğu gibi özellikle ısıtma tertibatı olarak insanların tercih ettiği yöntemlerin başında gelmektedir.

Sincan kombi servisi olarak uyarıyoruz, Kombiler zamanla kullanımla birlikte ve Kombi Bakımları yapılmayan kombiler istenmeyen bir şekilde kombi arızası ortaya çıkabilmektedir. Sincan kombi tamiri yapan, servisimiz tarafından alanında uzman ekiplerimiz sizin gözetiminizde sorunun kaynağını bulur. Sizin bilgi ve onayınızla gerekli olan tamir işlemi kombi tamir ustamız tarafından gerçekleştirir. Bundan sonraki süreçte ise kaliteli bir tamir çalışması ile birlikte tekrardan kombiniz eski verimliliğine ulaşacaktır.

Periyodik bakımı ve gerekli kontrolleri zamanında yapılmış bir kombi, bağlı bulunduğu sistemle birlikte oldukça verimli olacaktır. Yaptığımız kombi tamirleri orijinal yedek parça kullanımı olup ve 1 Yıl servisimiz tarafından garantilidir

Sincan Petek Temizleme

Kış aylarında kullandığımız kış modu ya da diğer tabiriyle petek modun da kullandığımız kombinin derecesi artırsak bile evimizin ya da iş yerimizi ısıtmaması durumunda yapılması gereken bir işlemdir. Genelikle karşılaşılan sorunlar

• Kalorifer petekleri kombinin derecesi yükseltsek de ısıtmıyor
• Kombi peteğinin üstü ısınıyor altı ısınmıyor.
• Son peteklere hiç sıcaklık gelmiyor
• Sadece kombi yakın petekler ısınıyor
• Geçen senede yaktığım derece petekler çok daha ısınıyordu.

Bu ve bunun gibi sorunlarınınız başında peteklerin kirlenmesinden kaynaklı olabilmektedir. Bu durum hem ısınmanızı azalmasına ve doğalgaz faturasının gelen zamlarla birlikte çok fazla gelmesine neden olmaktır.

İşinin ehli kişilere yapılacak bakımlar, hem doğalgazınızın faturasına düşmesine, daha iyi ısınmaya ve en önemlisinden bir tanesi de kombinizin arıza vermeden daha uzun süre performanslı çalışmasına neden olacaktır.
Sincan kombi petek Temizleme işlemini ve daha fazla bilgiyi Petek temizleme ilgili yazımızı da bulabilirsiniz.

Sincan Kombi Arıza ve Çözümleri

Sincan Kombi Arıza durumun da yapmanız gereken öncelikli olarak, Servis çağırmadan önce yazımızı okumanız tavsiye etmekteyiz.

Kombiler bazı durumlarda ufak sizlerin de çözebileceği sebeplerden dolayı arıza verebilmektedir. Bu sebepten dolayı Servis çağırmadan maddi anlamda servis ücreti ödemeden de sorunları çözebilirsiniz.

Kombinizin Marka ve Modeline göre Arıza kodları ilgili yazımızda öğrenebilirsiniz.

Sincan Kombi Servisi Olarak, kombi acil sorunlarda ise bize web sitemizin yorum ekle bölümüne veya 0312 666 05 10 0553 166 07 27 acil numaramızdan da bizlere ulaşabilirsiniz

Sincan Kombi Kart Tamiri

Sincan Kombi Servisi olarak bilgilendirmek gerekirse, Kombi elektronik kart; Kombinin bütün elektrik bağlantısı sağlayan, kombinin beyni olarak nitelendirilen bir parçasıdır. Kombinin beyni olarak nitelendirdiğimiz Kombi Kartı, kombide en fazla hasar görülen bir parçasıdır.

İşte bu konuda Sincan Kombi Kart tamiri için eğitim almış uzman servis elemanlarımız tarafından sökülerek, 1 yıl garanti ile tamir edilmektedir. Kombi elektronik karta daha sonra oluşabilecek sorunlarda servisimiz tarafından tekrardan tamir edilmektedir.

Markası ve modeli ne olursa olsun; Arçelik Kombi, Demirdöküm kombi, Vaillant kombi, Viessman Kombi, Bosch Kombi, Eca Kombi, Buderus Kombi, Baymak Kombi, Protherm Kombi, Ferroli Kombi, Ariston kombilerin Bakım, Arıza ve Çözümlerini, Tamirlerini Yapmaktayız.

Neden Sincan Kombi Servisi Seçmelisiniz?

Neden Sincan Kombi servisini seçmelisiniz? İşte o nedenleri sizin için sıraladık. Alacağınız hizmetin en iyi olması için çalışmaktayız. Amacımız % 100 müşteri memunuyetidir.

Sincan’nın Her Yerine Servis İmkânı

Servis olarak Sincan da bulunan tüm mahalle ve semtlere hizmet götürüyoruz.

Garanti İşçilik ve Orijinal Yedek Parça Servis İmkânı

Yaptığımız işçilikler ve tamir işlemleri 1 yıl servisimiz tarafından garantilidir. Yapmış olduğumuz parça değişimlerinde kullanmış olduğunuz markanın orijinal yedek parçasıdır. Parçadan ve ya bizim işçiliğimizden kaynaklı sorunlarda ücretsiz hizmet vermekteyiz.

Aynı Gün Servis İmkânı

Servis olarak günün belirli saatleri dışında yapılan randevu taleplerine aynı gün servis oluşturmakta ve yapmaktayız.

Cihazlarınızı Yerinde Tamir Ediyoruz

Kombi arızalarınız, genleşme tankı, fan, üç yollu, sensör, plaka eşanjör, devir daim pompası, gaz valfi, baca problemleri gibi arızalarınızı yerinde tamir ediyoruz. Sadece kombinizi uzun süre teste tabi tutmamız gereken durumlarda cihazı servisimize alıyoruz.

Uygun Fiyat – Güvenilir Servis

Günün getirdiği büyük ekonomik sıkıntılarından dolayı servis olarak fiyatlarımızı en makul seviyede tutmaya çalıyoruz. Amacımız en hizmeti en uygun fiyata sunmak. Günümüz koşullarında servisçilik konusunda oluşan algıları yıkmak yaptığımız işin sonuna kadar arkasında durmaktır. İnsanları kandırmadan bilgilendiriyoruz. Hizmetlerimi faturalandırarak müşterilerimiz mağduriyeti ortadan kaldırıyoruz

Sincan Kombi Servis Ücreti

Kombi Servis ücreti, kombi marka ve model olarak değişmemektedir. Sincan Kombi servisi olarak daima müşterilerimizin yanındayız. Daha detaylı bilgi ve randevular için isterseniz iletişim numaralarımızdan 0312 666 05 10 – 0553 166 07 27 telefon numaralarımızdan mail olarak ve Yorumlar kısmına ulaşabilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara