Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0553 166 07 27

Radyatör Temizleme

Radyatör Temizleme

Kış aylarından ısıtma ihtiyacımızı karşılayan Radyatörler zamanla kullanım birlikte ısıtmama sorunları çıkara bilmektedir. Yaptığımız Ankara Radyatör temizleme servisi olarak yaptığımız işlem ile bu sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Ankara Radyatör Temizleme Servisi olarak, Ankara’da petek temizleme işlemini en iyi yapan servislerinden bir tanesiyiz. Bu sebepten dolayı da yaptığımız Radyatör temizleme işlemine servis olarak 1 yıl garanti vermekteyiz.

Servisimiz Ankara’nın tüm ilçe ve mahallelerine haftanın 7/24 alanın profesyonel ve eğitimli elemanlarımızla hizmet götürmekteyiz.

Ankara Radyatör Temizliği

Ev ya da iş yerinde kullandığımız Radyatörler eski veya yeni olsun zamanla kullanımla birlikte verimlilik olarak düşmektedir. Kombi petek temizliği bunun başlıca sebebi peteklerde oluşan kirlilik olarak da tabir edilen, çamurlaşmayı, balçıklaşmayı ve tortulaşmayı ortadan kaldırır. Genel olarak peteklerde çıkan sorunlar

• Radyatörleri hiç ısıtmıyor
• Peteklerin üstü ısınıyor altı soğuk
• Peteklerin yarısı ısınıyor yarısı ısınmıyor
• Petek hiç ısıtmıyor
• Son petekler hiç ısınmıyor
• Sadece kombiye yakın petekler ısınıyor
• Dereceyi yükseltmemize rağmen petekler ısıtmıyor
• Geçen sene aynı derece ısıtan petekler şimdi çok daha az ısıtıyor

Bu ve bunun gibi sorunlarınızın en büyük sebeplerinden bir tanesi peteklerdeki kirlilikten kaynaklanmaktadır.

Yapılacak olan profesyonel bir Radyatör temizliği tüm bu sorunlarınızın ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır.

Ankara Radyatör temizleme servisi olarak yaptığımız Radyatör temizleme yakıt olarak %30 varan tasarruf sağlamınıza yardımcı olur. Kombinizin daha uzun süre arızalanmadan daha iyi performansla çalışmasına, daha düşük doğalgaz faturası ödeminize yardımcı olmaktadır.

radyatör temizleme, Bakımı, Fiyatı , ücreti, Nasıl Temizlemesi
Kombi Radyatör Temizleme

Radyatör Bakımı

Ankara Radyatör temizleme servisi Bilgilendirmek isteriz, Birçok insan kombi peteklerin bakımını evde bulunan tüm petekleri tek tek sökerek banyoda veya dışarda tazyikli su ile temizlemektedir. Radyatör Bakımında bu durumu kesinlikle tavsiye etmemekteyiz. Bu durumun oluşturduğu bazı problemleri sizin sıraladık.

• Radyatör temizleme ilacı kullanılmadan yapılan temizlik tam anlamıyla bir temizlik olmamakta petekler yeterince temizlenmemektedir.
• Radyatör bağlantıları zamanla su kaçırma yapabilmekte ve parkelere zarar verebilmektedir.
• Radyatörleri asma bağlantıları yerinden çıkma, peteklerin düşmesine ve tesisat borularına zarar verebilmektedir.

Servis olarak petekleri sökmeden temizleme işlemini banyodan, kombinin altından veya tahliye vanasının bulunduğu peteğin birinden yapmaktayız.

Ankara Radyatör Temizliği Nasıl Yapılır

Radyatör temizleme işlemi basit gibi görünse de uzmanlık gerektiren, profesyonel insanlar tarafından yapılması gerektiren bir işlemdir. Yapacağınız yanlış bir Radyatör temizliği kombinize de zarar verebilmektedir. Bu durumda sizi ciddi anlamda masrafa sokan bilir.

Yapılacak öncelikli işlem kombi petek temizlemede doğru ekipmanlarla yapılmalıdır. Radyatörlerin suyunu boşaltmak petek temizliği değildir. Petek Makinesi ile tek tek aç kapa yöntemiyle doğru basınçla yapılmalı ve uygun dozda ilaç kullanımladır.

Öncelikli olarak kombinizi çalıştırarak sorunun tam olarak peteklerden mi yoksa kombiden mi kaynaklı olduğunu belirliyoruz. Genel olarak müşteriler ısıtma sorununu olduğu durumda petekten kaynaklı olduğu düşünmekte…

Kombiden kaynaklı bir ısıtma sorunda kombi petekleri ne kadar temizlenirse temizlensin ısıtma sorununuz devam edecektir. Ayrıca kombi tesisatının yanlış çekilmesi de ısıtma sorununa neden olur.

Radyatör temizliği işlemine başlamadan önce makine için yer tespiti yapılır. Bu genellikle banyo veya mutfaktır. Burada ki sökülen peteğe makine bağlanır. İlaçla birlikte petekleriniz aç kapa yöntemiyle tek tek temizlenir. Bazı Müşterilerimiz peteklerin tek tek sökülerek temizleneceği düşünse de petek temizliği tek petekten yapılmaktadır. Bu işlem koruyucu sıvının çıkmasına neden olduğundan dolayı tavsiye etmiyoruz.

Tek Noktadan Kombi Radyatör Temizleme

Ankara Radyatör temizleme servisi olarak Peteklerinizi, banyo veya kombinin alt bağlantılarından veya peteklerinin içinde ki suyun tahliyesi için konan vananın olduğu petekten yapmaktayız. Yaptığımız kombi petek temizliği hiçbir şekilde kombiye zarar vermeden yapılmaktadır.

Tahliye Vanasından Kombi Radyatör Temizleme

Ankara Radyatör temizleme servisiolarak, Peteklerin içinde suyun tahliyesi için konan vanalardan suyu boşaltmak hiçbir şekilde peteklerde oluşan kirliliği tam anlamıyla çıkarmamaktadır. Petekler tahliye vanası açsanız bile içindeki suyu bırakmazlar. Vanayı açtığınız takdir de sadece borularda ki basınçlı su çıkmaktadır. Kombi ye su basarak petek temizleme olmamaktadır. Basılan bu su kombiden borularlar yardımıyla direk tahliye vanasından çıkar.

Servis olarak tahliye vanasını, Petek temizleme makinesi bağlamak için ve peteklerde ki basınçlı suyun çıkarılması için kullanmaktayız. Tahliye vanası peteklerin içindeki basınçlı suyun evi kirletmesi için kullandığımız bir araçtır.

Makine ile Radyatör Temizleme

Petek temizliğini suyu doldur boşalt şeklinde değil profesyonel olarak petek temizleme işlemi için üretilen özel makineler ile yapmaktayız. Makine ile petek temizleme hizmetini evin en uygun peteğine bağlayarak. Peteklerinizi aç kapa yöntemiyle tek tek yapmaktayız.

Havlupandan Radyatör Temizleme

Petek temizliğini, eğer uygunsa petek temizleme makinesinin en kolay bağlanan petek olmasından dolayı ve bulunduğu yer itibariyle en fazla tercih ettiğimiz petektir. Havlupandan petek temizleme hizmeti bittikten sonra ortamın temizlenmesi kolay olması açısından en çok tercih ettiğimiz petektir.

İlaçlı Radyatör Temizleme

İnsanların kafasını en çok karıştıran sorulardan bir tanesi ilaçlı ya da ilaçsız petek temizleme. Bu konuyu servis olarak açıklamak gerekirse ilaçsız petek temizleme işlemi suyu doldur boşaltmaktan farksızdır. Peteklerin içinde oluşan kireç ilaç olmadan çıkmamaktadır. Buna çaydanlık örneğini de verebiliriz.

Peteklerde ki kullanılan ilacın özelliği, yapısı kullanım şekli çok fazla dikkat gerektiren bir husustur. İşinin ehli olmayan insanlar tarafından yapılan petek temizleme işlemi daha sonra karşılaşacağınız, peteklerin delinmesi, bağlantı noktalarından su akıtması gibi sorunlara neden olmaktadır.
Profesyonelce yaptığımız ilaçlı petek temizliği hiçbir şekilde kombinize zarar vermez, peteklerde delinme yapmaz ve petek bağlantılarından kaçırma yapmaz.

Servis olarak bu noktada kendimize ve işe güvenimiz tamdır. Bu yüzden Yaptığımız ilaçlı petek temizleme işlemine 1 yıl Garanti vermekteyiz.

Ankara Döküm Radyatör Temizleme

Petekleriniz türü döküm petek veya panel petek fark etmez, Döküm petek temizleme işlemini diğer peteklere uyguladığımız işlemlerin aynısı yapmaktayız.

Ankara Radyatör Temizleme Fiyatları

Petek temizliğiyle alaka olarak fiyat, kombi petek temizleme ücreti, kaç para gibi sorularınız sıralamak gerekirse;

Makineli ve ilaçlı Radyatör temizleme fiyatı standart 3+1 evler için 150 TL yapmaktayız.

Tüm petekle alakalı soru ve sorunlarınızdan servisimize 7/24 yorum yazarak ve 0312 666 05 10 – 0553 666 07 27 Telefonlarımızdan Ankara Radyatör temizleme servisi olarak randevu ve bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara