Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0553 166 07 27

Kombi Tamiri

Kombi Tamiri

Ankara Kombi Tamiri

Ankara doğalgaz gelen ilk kentlerden birisi olması ve yoğun nüfusu ile çok fazla kombi kullanıcısı vardır. Ankara Kombi Tamiri Servisi olarak Ankara da Kombi Servisine olan ihtiyacı karşılamak için haftanın 7 günü 24 saat çok fazla çalışmaktayız. Yaygın servis ağımızla her durum ve koşulda sizlere En Yakın Kombi Servisiyiz. Bölgede hizmet veren en iyi kombi servislerinden bir tanesiyiz. Sizlere Yetkili Servis kalitesin hızlı, güvenilir, ekonomik, fiyatlarla teknik servis hizmeti sağlamaktayız.

Kombi Tamircisi olarak kombi tamirini yerinde servis imkânı ile aynı gün 1 yıl işçilik ve parça garantisi ile yapmaktayız. Servisimize 0 312 666 05 10 – 0553 166 07 27 numaralardan acil kombi servisi ihtiyacınız olduğu zaman arayabilirsiniz.

Kombi Tamir Servisi olarak bilgilendirmek gerekirse Kombiler, zamanında yapılmayan bakımlar, elektrik dalgalanmaları, peteklerde oluşan tortu ve çamurlaşmanın kombiye girmesi, kullanım hataları, yanlış yapılan petek temizleme, fabrikasyon, malzemenin ömrünü tamamlaması ve bilinçsiz müdahale gibi etkenlerden dolayı arıza verebilmektedir. Bu arızaların bazıları basit Reset atılarak düzeltilebilirken, fakat bazıları ise ciddi Tamir gerektiren arızalar olabilmektedir.

ankara kombi tamiri - kombi tamir servisi -
kombi tamircisi

Kombi Tamircisi

Kombi Tamircisi olarak Ankara’nın tüm bölgelerine kombi servis hizmeti götürmekteyiz. İster çok fazla kullanıcıya sahip olan Demirdöküm, Baymak, Eca, Bosch ve Buderus kombi tamirleri yanı sıra Ariston, Ferroli, Vaillant, Viessemann Arçelik kombilerinden kombi tamirciliği yapmaktayız.

Kombiler hayatımızda önemli bir yer tutmaktadır. Kombilerin yapısal olarak düzenli kombi bakımlarının yapılması gereken cihazların başından gelmektedir. Maddi ve manevi olarak zararlara uğramamak için kombi temizliğinin ihmal edilmemesi gerekmektedir. Ufak meblağla yaptırılacak kombi bakımı ve petek temizleme ciddi kombi tamir masraflarından bizleri kurtaracaktır.

kombi ariza
kombi ariza servisi

Kombi Tamir Servisi

Günlük hayatımızın değişmez parçalarından olan kombi yaz ve kış için iki kullanım ayarlaması vardır. Cihaz sıcak suda ya da petek kullanımında aynı anda yapamaz öncelik sıcak sudur. Su veya petekleri ısıtmak için çalıştığı zaman bazı parçaları ortak kullanırken bazı parçalar sıcak suda farklı, petek yanı kışlık modda faklı parçaları kullanabilmektedir. Kombi Tamir Servisi olarak hatanın neden olduğu fark etmeksizin tüm oluşacak arızalarda ve tamir gerektirecek işlerde profesyonel elemanlarımızla Kombi Tamiri yapmaktayız. Ankara Kombi Tamiri Servisi olarak başta ;

• Kombi Eşanjör Tamiri
• Kombi Üç Yollu tamiri
• Kombi Fan Motoru Tamiri
• Kombi Pompa Tamiri
• Kombi Gaz Valfi Tamiri
• Kombi Genleşme Tankı Tamiri
• Kombi Prosestat Tamiri
• Kombi Manometre Tamiri

Ankara Kombi Tamirini Tüm marka kombilerin yukarıda yazdığımız parçalarla birlikte kombi tamiri gerektirecek her parçasının tamiri yapmaktayız. Ankara Kombi Tamiri Servisi olarak bilgilendirmek isteğimiz farklı bir nokta ise kombiler en ufak sıkıntılı durumlardan bile arızaya geçebilmektedir. Bu sebepten dolayı servis çağırmadan önce mutlaka bakmanız gereken nedenler vardır. Bunun için Servis çağırmadan Önce Yapılması bakılması gereken yazımızı incelemeni önermekteyiz. Ayrıca Kombi tamircisi aramadan önce kombiniz eğer arıza kodu veriyor ise bunu klima arıza kodlarını yazımızı da okuyabilirsiniz.

 

Call Now ButtonŞimdi Ara