Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0553 166 07 27

Kombi Kart Tamiri

Kombi Kart Tamiri

Kombi kartları birçok sebepten dolayı arıza geçebilmekte veya hiç çalışmamaktadır. Kombi Kart Tamiri gerektirecek sebeplerin başında elektriksel dalgalanma (yüksek ya da düşük gelmesi), fabrikasyon ( kart üzerinde buluna parçalarının ömrünü tamamlaması), ehil olmayanlar tarafından yapılan Kombi Bakımları, yanlış müdahale, darbe, su, nem, kombi montaj sırasında yanlış bağlantılar gelmektedir.

Kombinin türü, hermetik, yoğuşmalı veya bacalı fark etmez tüm marka kombilerin kart tamirleri yapılabilmektedir. Kombi kartları sıfır kartlara göre daha az maliyetli olmasından dolayı çok daha tercih edilmektedir.

Ankara Kombi Kart Tamiri Servisi olarak marka ve modeli fark etmeksizin, yılların getirmiş olduğu bilgi ve birikimle tüm kombilerin kart tamirleri en iyi fiyat ve hızlı servis anlayışımızla yapmaktayız. Müşterilerimiz mağdur etmeden yerinde tespit ve kesin çözümlerde kombi markanın orijinal yedek parçası 1 Yıl Servis Garantisiyle tamir etmekteyiz. Kombi Markaları Sıralamak gerekirse;

Demirdöküm Kombi Kart Tamiri
• Baymak Kombi Anakart Tamiri
• Eca Kombi Kart Tamiri
• Vaillant Kombi Kart Tamiri
• Viesseman Kombi Kart Tamiri
• Protherm Kombi Kart Tamiri
• Bosch Kombi Kart Tamiri
• Buderus Kombi Kart Tamiri
• Ariston Kombi Kart Tamiri
• Ferroli Kombi Kart Tamiri
• Airfel Kombi Kart Tamiri
• Alarko Kombi Anakart Tamiri

Kombi Kart Tamirleri mümkün olabildiğince çok kısa sürelerde çözüme kavuşturmaktayız. Ciddi problem olmayan kombi kartlarını Aynı Gün içerisinde kart tamirleri yapmaktayız. Ayrıca oluşabilecek mağduriyetleri gidermek açısından da gerekli görüldüğü takdirde yedek kart ile anakart değişimi yapıp kartınızın tamiri yapılana kadar yedek kart ile kombinizi çalıştırıyoruz.

Ankara çok fazla kombi kullanıcısına sahip olmasından dolayı oluşan kombi servisi olan ihtiyacı karşılamak için yaygın servis ağımızla haftanın 7 günü 24 saat çalışmaktayız. Ankara’nın en iyi Kombi Anakart Tamiri Servislerinden bir tanesiyiz. Yetkili servis kalitesinde teknik servis hizmeti sunmaktayız. Ankara Kombi Kart Tamiri Servisimize her zaman sayfanın altında yorum ekle bölümüne yorum yazabilir ayrıca 0312 666 05 10 -0553 166 07 27 telefonlardan bilgi ve randevu talep edebilirsiniz.

kombi elektronik kart tamiri
kombi anakart tamiri

Kombi Kart Arızası

Yukarı da belirttiğimiz gibi kombi kartları çeşitli sebeplerden dolayı kart arızası verebilmektedir. Kombi anakart arızası belirtileri farklı şekillerde kendini gösterebilmektedir. Elektriksel olan kombi anakart arızasında kombide hiçbir şekilde ekran ya da ışık yoktur. Fabrikasyon kaynaklı olan kombi anakart arızası belirtileri kombinin markası göre çeşitli kombi arıza kodu verebilmektedir. Bunlar ekran olan kombilerde ekranda harf ve rakam olarak çıkar. Analog olan kombilerde ise ışık ve derecede anlaşılır.

Her kombi markasının kendine özgü kombi elektronik arıza kodları vardır. Bunlara kombinizi markasına ve arıza koduna göre araştırabilirsiniz. Ankara Kombi Kart Tamir servisi olarak bur da belirtmemiz gereken bir durum ise çeşitli sebeplerden dolayı kaynaklanan arıza kodu kombi elektronik arızası demek değildir. Kombi farklı arızaları kombi anakart arızası olarak gösterebilmektedir. Servis olarak belirtmemiz gerek durum kombi kart arızası durumunda uzman kişilerden yardım almanızdır.

Kombi anakart arızasının başka bir nedeni de kombi bakımı ya da Kombi Tamiri yapılırken kombi anakartına su gelmesinden kaynaklı olabilmektedir. İlk etapta su temizlense bile zamanla krozyon oluşturmasından kaynaklı olarak kombi kart arızası vermesine neden olmaktadır.

Servis olarak her kombi anakart arızası belirtileri kombi kart arızası değildir. Bunun için kombinizin anakart arızası düşündüğünüz durumlarda birkaç servisten fiyat almanız tavsiye etmekteyiz. Ankara Kombi Kart Tamiri yapan servis olarak fiyat ve bilgi için her zaman arayabilirsiniz.

Kombi Anakart Tamiri Nasıl Yapılır

Kombi anakartları tamir edilebilen parçalardan bir tanesidir. Yapılacak öncelikli işlem kombide oluşan arızanın tam anlamıyla neden kaynaklı olduğunu bulmaktır. Kombi kart arızası belirtileri bazen yanlış arıza kodu verdiğinden dolayı arıza anakarttan kaynaklı olmaya bilmektedir. Sorunun kaynağını tam olarak anakarttan kaynaklı olduğu tespit etmek gerekir.

Servis olarak yaptığımız işlerden tecrübeye istinaden çoğu kombi anakart arızasına servisine gittiğimizde bunun karttan kaynaklanmadığını görmekteyiz. Yaptığımız işlem öncelikle arızanın tam olarak neden kaynaklandığını bulmaktır. Servis elemanlarımız öncelikle kesin olarak kombi anakart arıza tespiti yaptıktan sonra kombi kartınızı söker. Daha sonra kart servisimizde konunun uzmanı olan servis elemanlarımız tarafından kombi anakart tamiri gerçekleştirilmektedir.

Bu süreçte sadece kombinizin arızalı parçaları değiştirmekle kalmaz diğer kart üzerinde bulunan diğer parçalarının da kontrolü yapmaktadır. Kombi Anakart Tamiri yapılan Kartınız test edildikten sonra servis elemanlarımızı teslim edilir ve kombinize tekrar takılır. Kombi çalıştırılarak size tekrar teslim edilir. Kart anakart tamirlerimizi ortalama olarak aynı gün içerisinde tamir edilmektedir. Bazı süreçlerden kaynaklı olarak birkaç gün sürebilmektedir.
Eğer kombi anakart tamiri kartıyla alakalı sorun uzun sürme gibi durumlarda değerli müşterilerimizi mağdur olmaması için kombi anakartınız tamir edilene kadar elimizde bulunan yedek kart ile kombiniz çalıştırılır. Şehir dışında ki müşterimizde gelen kombi anakart kart tamirleri konusunda da müşterilerimize yardımcı olmaktayız. Süreç kargo ve bölge olarak süre olarak farklılık göstermektedir.

kombi servisi ankara
Ankara Kombi Servisi

Kombi Anakart Tamiri Güvenilir Midir?

Güvenilir mi konusuna öncelikle belirtmemiz gereken en önemli olgu kombi anakart tamirini garantili bir şekilde yapmaktayız. Yaptığımız kombi elektronik kart tamirleri 1 Yıl servisimiz tarafından garantilidir. Yapılan tamirlerle alakalı bir sorun olduğundan ise ücretsiz servis vermekteyiz. Tamiri yapılan kartlar cihazınınız tam uyumlu olarak çalışmakta herhangi bir farklılık oluşmaz.

Kombi Elektronik Kart Tamiri Neden Tercih Edilmeli

• Öncelikle olarak kombi elektronik kart tamiri sıfır kartlara göre maliye düşüktür.
• Kombi Elektronik Kart Tamiri yapılan kartlar cihazınızla alakalı olarak herhangi bir uyumsuzluk göstermez.
• Tamiri yapılan kartların değişen parçaları cihazın orijinal yedek parçası ile değişim yapılmaktadır.
• Kartlarınız sadece değişen parçaları değil diğer parçaları da kontrol edilir. Ömrü azalmış veya arızalanması muhtemel parçalar test edilir. Değişmesi gereken parçalar değiştirilir.
• Kartların tamirleri Garantili bir şekilde yapılmaktadır.

Ankara Kombi Kart Tamiri Ne Kadar Sürer?

Ankara Kombi kart tamiri yapan servis olarak kombi elektronik kart tamirini olabildiğince aynı gün teslim etmekteyiz. Burada kartın tamire geldiği saatte önemlidir. Mesai saatlerinin bitimi ve ya akşam tamire alınan kartlar bir gün sonra tamir edip teslim edilmektedir. Kartların tamirleri test edilme sürecinde çıkabilecek sorunlara istinaden 1 gün sürebilmektedir.

Şehir dışı kart tamirlerinde ise geldiği bölge ve kargo süresine göre kart tamir sürecimiz farklılık gösterebilmektedir. Amacımız kombinin yaşamsal bir ihtiyaçlardan olduğundan dolayı müşterilerimizin bu durumda mağdur olmaması için en kısa süre de teslim etmekteyiz.

kombi ariza
kombi ariza servisi

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara