Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0553 166 07 27

Kombi Gaz Valfi

Kombi Gaz Valfi

Kombi gaz valfi, kombiye giren gazın yanma odasına bulunan brülöre geçişini sağlayan parçadır. Gaz valfi anakarttan elektrikle üzerinde bulunan modülasyon bobini ile gaz açıp kapatma, alev boyutu ayarlayan parçasıdır.

Gaz Valfi Arızası

Gaz Valfi arızasının en baştaki sebebi kombi hiçbir şekilde ateşleme yapmaz. Bazı durumlarda ise kombi ateşleme yaptığı zaman bobinden ses gelir. Sıklıkla karşılaşılmada bazı dorumlarda sıcak su ve petek performans ciddi düşüşleri söz konusu olabilir. Bu ses zamanla biraz artarak devam eder ve sonun da kombi ateşlememe arızası olarak valf ömrünü tamamlar.

kombi gaz valfi fiyatları, arızası
kombi gaz valfi tamiri

Gaz Valfi Tamiri

Öncelik gaz valfi tamirini. işinde uzman Kombi Tamir servisi yapan servislerden yardımı almanız gerekmektedir. Ateşleme sorunun birçok sebebi olmaktadır. Kombi Arızasının kesin teşhis konulması gerekmektedir. Bazı durumlarda valfin bobin tamiri yapılabilmektedir. Genellikle gaz valflerinin değişimi yapılmaktadır.

Gaz Valfi Fiyatları

Kombinin en önemli parçalarından olan gaz valfi marka ve modele göre fiyatları değişiklik göstermektedir. Servis olarak, gaz valfi fiyatlarını belirlerken günün getirmiş olduğu ekonomik koşullarını göz önünde bulundurmaktayız.

Gaz valfi fiyatlarımız 200 TL İle 650 TL arasında değişmektedir.

Daha detaylı bilgi ve randevu için 0312 666 05 10 – 0553 166 07 27 telefon numaralardan talep edebilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara