Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0553 166 07 27

Fatih Kombi Servisi

Fatih Kombi Servisi

Fatih Kombi Servisi

Fatih, Sincan’ın doğalgazın ilk gelen mahallelerinden bir tanesi olmasıyla birlikte çok fazla kullanıcıya sahiptir. Fatih kombi servisi olarak, Fatih da en iyi kombi servislerinden bir tanesiyiz. Amacımız kaliteli ve güvenilir servis açığını kapatmak için işini seven eğitimli servis elemanlarımız çalışmaktayız.

Fatih kombi servisi olarak, Fatih’in tüm mahalle ve semtlerine alanında uzman servis elemanlarımızla hızlı güvenilir, işçilik ve parça değişim garantili ve faturalı hizmet vermekteyiz.
Markası ve modeli ne olursa olsun yılların getirmiş olduğu tecrübeyle tüm kombilerin bakım, tamir, arıza, kart tamiri ve petek temizleme işlemlerini uygun fiyatlara yapmaktayız. Kombi Servisi olarak yaptığımız İşlemleri sıralamak gerekirse;

sincan fatih kombi servisi
kombi servisi fatih

Fatih Kombi Bakım Servisi

Fatih Kombi Servisi, kombi bakımı olarak bilgilendirmek isteriz,, kullanım kolaylığı ve rahatlığı bakımından çalışma olarak süreklilik göstermekle birlikte hayat standardını yükseltmesi açısından önemli bir yeri vardır. Günlük yaşantımızda sürekli olarak kullandığımız kombiler sıcak su ihtiyacımızı ve ısınma ihtiyacımızı karşılaması bakımından önemlidir. Yaşam kalitemizin düşmemesi açısından kombinin bir arıza açmaması oldukça önemlidir. Kombi sürekli ihtiyacımız karşılaması ve bu nokta da arızı ve tamir masrafı çıkarmaması ve kombinizin uzun süre sıkıntısız kullanmak için bakım yapılması gerekmektedir. Uzmanlar tarafından da önerilen sene en 1 defa kombi bakımınız yaptırmanız gerekmektedir. Kombi bakımı cihazın performansını artırır, gaz tüketimiz azaltır, güvenliğiniz için oluşabilecek problemleri ortadan kaldırır, kombinin uzun ömürlü olması sağlar

Fatih Kombi Tamiri

Fatih Kombi Servisi olarak ,İhtiyaç duyulduğu hallerde uzmanların koyduğu teşhis ile birlikte gerçekleşen bir hizmettir. Kombi karmaşık bir yapıya sahip olduğu gibi özellikle ısıtma tertibatı olarak insanların tercih ettiği yöntemlerin başında gelmektedir. Kombiler zamanla kullanımla birlikte ve Kombi Bakımları yapılmayan kombiler istenmeyen bir şekilde kombi arızası ortaya çıkabilmektedir. Kombi Tamirlerinde servisimiz tarafından alanında uzman ekiplerimiz sizin gözetiminizde sorunun kaynağını bulur. Sizin bilgi ve onayınızla gerekli olan tamir işlemi gerçekleştirir. Bundan sonraki süreçte ise kaliteli bir tamir çalışması ile birlikte tekrardan kombiniz eski verimliliğine ulaşacaktır. Periyodik bakımı ve gerekli kontrolleri zamanında yapılmış bir kombi, bağlı bulunduğu sistemle birlikte oldukça verimli olacaktır. Yaptığımız kombi tamirleri orijinal yedek parça kullanımı olup ve 1 Yıl servisimiz tarafından garantilidir.

Fatih Petek Temizleme

Fatih kombi servisi olarak, Kış aylarında kullandığımız kış modu ya da diğer tabiriyle petek modun da kullandığımız kombinin derecesi artırsak bile evimizin ya da iş yerimizi ısıtmaması durumunda yapılması gereken bir işlemdir. Genelikle karşılaşılan sorunlar:

• Kalorifer petekleri kombinin derecesi yükseltsek de ısıtmıyor
• Kombi peteğinin üstü ısınıyor altı ısınmıyor.
• Son peteklere hiç sıcaklık gelmiyor
• Sadece kombi yakın petekler ısınıyor
• Geçen senede yaktığım derece petekler çok daha ısınıyordu.

Bu ve bunun gibi sorunlarınınız başında peteklerin kirlenmesinden kaynaklı olabilmektedir. Bu durum hem ısınmanızı azalmasına ve doğalgaz faturasının gelen zamlarla birlikte çok fazla gelmesine neden olmaktır.
İşinin ehli kişilere yapılacak bakımlar, hem doğalgazınızın faturasına düşmesine, daha iyi ısınmaya ve en önemlisinden bir tanesi de kombinizin arıza vermeden daha uzun süre performanslı çalışmasına neden olacaktır.
Petek Temizleme işlemini ve daha fazla bilgiyi Petek temizleme ilgili yazımızıda bulabilirsiniz.

Fatih Kombi Arıza ve Çözümleri

Kombi Arıza durumun da yapmanız gereken öncelikli olarak, Servis çağırmadan önce yazımızı okumanız tavsiye etmekteyiz.
Kombiler bazı durumlarda ufak sizlerin de çözebileceği sebeplerden dolayı arıza verebilmektedir. Bu sebepten dolayı Servis çağırmadan maddi anlamda servis ücreti ödemeden de sorunları çözebilirsiniz.
Kombinizin Marka ve Modeline göre Arıza kodları ilgili yazımızda öğrenebilirsiniz.
Fatih Kombi Servisi Olarak, kombi acil sorunlarda ise bize web sitemizin yorum ekle bölümüne veya 0312 666 05 10 0553 166 07 27 acil numaramızdan da bizlere ulaşabilirsiniz

Fatih Kombi Kart Tamiri

Fatih Kombi Servisi olarak Kombi elektronik kart; Kombinin bütün elektrik bağlantısı sağlayan, kombinin beyni olarak nitelendirilen bir parçasıdır. Kombinin beyni olarak nitelendirdiğimiz Kombi Kartı, kombide en fazla hasar görülen bir parçasıdır.
İşte bu konuda Yenimahalle Kombi Kart tamiri için eğitim almış uzman servis elemanlarımız tarafından sökülerek, 1 yıl garanti ile tamir edilmektedir. Kombi elektronik karta daha sonra oluşabilecek sorunlarda servisimiz tarafından tekrardan tamir edilmektedir.

Neden Sincan Fatih Kombi Servisi Seçmelisiniz?

Neden bizi seçmelisiniz? İşte o nedenleri sizin için sıraladık. Alacağınız hizmetin en iyi olması için çalışmaktayız. Amacımız % 100 müşteri memnuiyetidir.

Fatih’nın Her Yerine Servis İmkânı

Servis olarak Fatih da bulunan tüm mahalle ve semtlere hizmet götürüyoruz.

Garanti İşçilik ve Orijinal Yedek Parça Servis İmkân

Yaptığımız işçilikler ve tamir işlemleri 1 yıl servisimiz tarafından garantilidir. Yapmış olduğumuz parça değişimlerinde kullanmış olduğunuz markanın orijinal yedek parçasıdır. Parçadan ve ya bizim işçiliğimizden kaynaklı sorunlarda ücretsiz hizmet vermekteyiz.

Aynı Gün Servis İmkân

Servis olarak günün belirli saatleri dışında yapılan randevu taleplerine aynı gün servis oluşturmakta ve yapmaktayız.

Cihazlarınızı Yerinde Tamir Ediyoruz

Kombi arızalarınız, genleşme tankı, fan, üç yollu, sensör, plaka eşanjör, devir daim pompası, gaz valfi, baca problemleri gibi arızalarınızı yerinde tamir ediyoruz. Sadece kombinizi uzun süre teste tabi tutmamız gereken durumlarda cihazı servisimize alıyoruz.

Uygun Fiyat – Güvenilir Servis

Günün getirdiği büyük ekonomik sıkıntılarından dolayı servis olarak fiyatlarımızı en makul seviyede tutmaya çalıyoruz. Amacımız en hizmeti en uygun fiyata sunmak. Günümüz koşullarında servisçilik konusunda oluşan algıları yıkmak yaptığımız işin sonuna kadar arkasında durmaktır. İnsanları kandırmadan bilgilendiriyoruz. Hizmetlerimi faturalandırarak müşterilerimiz mağduriyeti ortadan kaldırıyoruz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara