Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0553 166 07 27

Eryaman Kombi Servisi

Eryaman Kombi Servisi

Eryaman Kombi Servisi

Eryaman Kombi Servisi, Eryaman, Etimesgut’un en güzel ve yapısal olarak oturmuş semtlerinden bir tanesidir. Nüfus olarak Etimesgut’un en yüksek orandadır. Doğalgaz kullanımı olarak da çok fazla kullanıcıya sahiptir. Eryaman da çalışan en iyi kombi servislerinden bir tanesiyiz. Amacımız kaliteli ve güvenilir servis açığını kapatmak için çalışmaktayız.

Ankara Eryaman kombi servisi olarak, Eryaman’ın tüm mahalle alanında uzman servis elemanlarımızla hızlı güvenilir, ekonomik , işçilik ve parça değişim garantili ve faturalı hizmet vermekteyiz.

Markası ve modeli ne olursa olsun yılların getirmiş olduğu tecrübeyle tüm kombilerin bakım, tamir, arıza, kart tamiri ve petek temizleme işlemlerini uygun fiyatlara yapmaktayız. Eryaman Kombi Servisi olarak yaptığımız İşlemleri sıralamak gerekirse;

Eryaman Kombi Servisi Bakımı Arıza ve tamir Petek Bakımı
Kombi Servisi Eryaman

Eryaman Kombi Bakım

Eryaman Kombi Bakım Servisi olarak bilgilendirmek isteriz, kullanım kolaylığı ve rahatlığı bakımından çalışma olarak süreklilik göstermekle birlikte hayat standardını yükseltmesi açısından önemli bir yeri vardır. Günlük yaşantımızda sürekli olarak kullandığımız kombiler sıcak su ihtiyacımızı ve ısınma ihtiyacımızı karşılaması bakımından önemlidir.

Yaşam kalitemizin düşmemesi açısından kombinin bir arıza açmaması oldukça önemlidir. Kombi sürekli ihtiyacımız karşılaması ve bu nokta da arızı ve tamir masrafı çıkarmaması ve kombinizin uzun süre sıkıntısız kullanmak için bakım yapılması gerekmektedir. Uzmanlar tarafından da önerilen sene en 1 defa kombi bakımınız yaptırmanız gerekmektedir.

Kombi bakımı cihazın performansını artırır, gaz tüketimiz azaltır, güvenliğiniz için oluşabilecek problemleri ortadan kaldırır, kombinin uzun ömürlü olması sağlar.

Eryaman Kombi Tamiri

Ankara Eryaman Kombi Servisi olarak açıklamak gerekirse, Kombi karmaşık bir yapıya sahip cihazdır. Kombiler zamanla kullanımla birlikte ve bakımları yapılmayan kombiler istenmeyen bir şekilde arıza ortaya çıkabilmektedir. Eryaman Kombi Tamircisi olarak servisimiz tarafından alanında uzman ekiplerimiz sizin gözetiminizde sorunun kaynağını bulur.

Sizin bilgi ve onayınızla gerekli olan tamir işlemi gerçekleştirir. Bundan sonraki süreçte ise kaliteli bir tamir çalışması ile birlikte tekrardan kombiniz eski verimliliğine ulaşacaktır. Periyodik bakımı ve gerekli kontrolleri zamanında yapılmış bir kombi, bağlı bulunduğu sistemle birlikte oldukça verimli olacaktır. Yaptığımız kombi tamirleri orijinal yedek parça kullanımı olup ve 1 Yıl servisimiz tarafından garantilidir.

Eryaman Petek Temizleme

Kış aylarında kullandığımız kış modu ya da diğer tabiriyle petek modun da kullandığımız kombinin derecesi artırsak bile evimizin ya da iş yerimizi ısıtmaması durumunda yapılması gereken bir işlemdir. Genellikle karşılaşılan sorunlar

• Kalorifer petekleri kombinin derecesi yükseltsek de ısıtmıyor
• Kombi peteğinin üstü ısınıyor altı ısınmıyor.
• Son peteklere hiç sıcaklık gelmiyor
• Sadece kombi yakın petekler ısınıyor
• Geçen senede yaktığım derece petekler çok daha ısınıyordu.

Eryaman petek temizliği servisi olarak bilgilendirmek istedik. Bu ve bunun gibi sorunlarınınız başında peteklerin kirlenmesinden kaynaklı olabilmektedir. Bu durum hem ısınmanızı azalmasına ve doğalgaz faturasının gelen zamlarla birlikte çok fazla gelmesine neden olmaktır.

İşinin ehli kişilere yapılacak bakımlar, hem doğalgazınızın faturasına düşmesine, daha iyi ısınmaya ve en önemlisinden bir tanesi de kombinizin arıza vermeden daha uzun süre performanslı çalışmasına neden olacaktır.

Eryaman Kombi Petek Temizleme işlemini ve daha fazla bilgiyi Petek temizleme ilgili yazımızı da bulabilirsiniz.

petek temizligi - ankara petek temizligi - petek temizleme- kombi petek temizleme
kombi petek temizleme

Eryaman Kombi Arıza ve Çözümleri

Eryaman Kombi Servisi olarak, Kombi Arıza durumun da yapmanız gereken öncelikli olarak, Servis çağırmadan önce yazımızı okumanız tavsiye etmekteyiz.

Kombiler bazı durumlarda ufak sizlerin de çözebileceği sebeplerden dolayı arıza verebilmektedir. Bu sebepten dolayı Servis çağırmadan maddi anlamda servis ücreti ödemeden de sorunları çözebilirsiniz.

Kombinizin Marka ve Modeline göre Arıza kodları ilgili yazımızda öğrenebilirsiniz.

Eryaman Kombi Servisi , kombi acil sorunlarda ise bize web sitemizin yorum ekle bölümüne veya 0312 666 05 10- 0553 166 07 27 iletişim numaralarımızdan acil numaramızdan da bizlere ulaşabilirsiniz. Randevu ve Daha detaylı Bilgi alabilirsiniz

Eryaman Kombi Kart Tamiri

Eryaman Kombi Servisi olarak bilgilendirmek gerekirse Kombi elektronik kart; Kombinin bütün elektrik bağlantısı sağlayan, kombinin beyni olarak nitelendirilen bir parçasıdır. Kombinin beyni olarak nitelendirdiğimiz Kombi Kartı, kombide en fazla hasar görülen bir parçasıdır.

İşte bu konuda Ertamanda Kombi Kart tamiri için eğitim almış uzman servis elemanlarımız tarafından sökülerek, 1 yıl garanti ile tamir edilmektedir. Kombi elektronik karta daha sonra oluşabilecek sorunlarda servisimiz tarafından tekrardan tamir edilmektedir.

Eryaman Kombi Servis Ücreti

Kombinizle alakalı tüm bakım arıza ve tamir işlemlerinde, Fiyatlarımız günün getirdiği ekonomik koşulları da göz önünde bulundurarak makul ücretler talep etmekteyiz.

Neden Kombi Servisi Eryaman Seçmelisiniz?

Neden Eryaman Kombi Servisini seçmelisiniz? İşte o nedenleri sizin için sıraladık. Alacağınız hizmetin en iyi olması için çalışmaktayız. Amacımız % 100 müşteri memnuiyetidir.

Eryaman’nın Her Yerine Servis İmkânı

Servis olarak Eryaman da bulunan tüm mahalle ve semtlere hizmet götürüyoruz.

Garanti İşçilik ve Orijinal Yedek Parça Servis İmkânı

Yaptığımız işçilikler ve tamir işlemleri 1 yıl servisimiz tarafından garantilidir. Yapmış olduğumuz parça değişimlerinde kullanmış olduğunuz markanın orijinal yedek parçasıdır. Parçadan ve ya bizim işçiliğimizden kaynaklı sorunlarda ücretsiz hizmet vermekteyiz.

Aynı Gün Servis İmkânı

Servis olarak günün belirli saatleri dışında yapılan randevu taleplerine aynı gün servis oluşturmakta ve yapmaktayız.

Cihazlarınızı Yerinde Tamir Ediyoruz

Kombi arızalarınız, genleşme tankı, fan, üç yollu, sensör, plaka eşanjör, devir daim pompası, gaz valfi, baca problemleri gibi arızalarınızı yerinde tamir ediyoruz. Sadece kombinizi uzun süre teste tabi tutmamız gereken durumlarda cihazı servisimize alıyoruz.

Uygun Fiyat – Güvenilir Servis

Günün getirdiği büyük ekonomik sıkıntılarından dolayı servis olarak fiyatlarımızı en makul seviyede tutmaya çalıyoruz. Amacımız en hizmeti en uygun fiyata sunmak. Günümüz koşullarında servisçilik konusunda oluşan algıları yıkmak yaptığımız işin sonuna kadar arkasında durmaktır. İnsanları kandırmadan bilgilendiriyoruz. Hizmetlerimi faturalandırarak müşterilerimiz mağduriyeti ortadan kaldırıyoruz

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara