Ankara / Türkiye
0312 666 05 10 - 0553 166 07 27

Doğalgaz Petek Temizleme

Doğalgaz Petek Temizleme

Kış aylarından ısıtma ihtiyacımızı karşılayan petekler zamanla kullanım birlikte ısıtmama sorunları çıkarmaktadır. Yaptığımız Doğalgaz Petek temizleme işlemi ile bu sorunları ortadan kaldırıyoruz.

Doğalgaz Petek Temizleme Servisi olarak, Ankara’da petek temizleme işlemini en iyi yapan servislerinden bir tanesiyiz. Bu sebepten dolayı da yaptığımız doğalgaz petek temizliğine işlemine servis olarak 1 yıl garanti vermekteyiz.

Servisimiz Ankara’nın tüm ilçe ve mahallelerine haftanın 7/24 alanın profesyonel ve eğitimli elemanlarımızla hizmet götürmekteyiz.

Doğalgaz Petek Temizliği

Ev ya da iş yerinde kullandığımız petekler eski veya yeni olsun zamanla verimlilik olarak düşmektedir. Doğalgaz Petek temizliği bunun başlıca sebebi peteklerde oluşan kirlilik olarak ta tabir edilen, çamurlaşmayı, balçıklaşmayı ve tortulaşmayı ortadan kaldırır. Genel olarak peteklerde çıkan sorunlar

• Petekler hiç ısıtmıyor
• Peteklerin üstü ısınıyor altı soğuk
• Peteklerin yarısı ısınıyor yarısı ısınmıyor
• Petek hiç ısıtmıyor
• Son petekler hiç ısınmıyor
• Sadece kombiye yakın petekler ısınıyor
• Dereceyi yükseltmemize rağmen petekler ısıtmıyor
• Geçen sene aynı derece ısıtan petekler şimdi çok daha az ısıtıyor

Bu ve bunun gibi sorunlarınızın en büyük sebeplerinden bir tanesi peteklerdeki kirlilikten kaynaklanmaktadır.

Yapılacak olan profesyonel bir petek temizliği tüm bu sorunlarınızın ortadan kalkmasına yardımcı olacaktır.

Doğalgaz Petek temizleme, temizliği, fiyatı Nasıl
Doğalgaz Petek Temizliği

Doğalgaz Petek Bakımı

Birçok insan petekleri evde komple Doğalgaz Petek temizleme de petekleri tek tek sökerek banyoda veya dışarda tazyikli su ile temizlemektedir. Doğalgaz Petek Bakımında bu durumu kesinlikle tavsiye etmemekteyiz. Bu durumun oluşturduğu bazı problemleri sizin sıraladık.

• Petek temizleme ilacı kullanılmadan yapılan temizlik tam anlamıyla bir temizlik olmamakta petekler yeterince temizlenmemektedir.
• Petek bağlantıları zamanla su kaçırma yapabilmekte ve parkelere zarar verebilmektedir.
• Petekleri asma bağlantıları yerinden çıkma, peteklerin düşmesi ve tesisat borularına zarar verebilmektedir.

Servis olarak petekleri sökmeden temizleme işlemini banyodan, kombinin altından veya tahliye vanasının bulunduğu peteğin birinden yapmaktayız.

Doğalgaz Kombi Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Doğalgaz Petek temizleme işlemi basit gibi görünse de uzmanlık gerektiren, profesyonel insanlar tarafından yapılması gerektiren bir işlemdir. Yapacağınız yanlış bir Doğalgaz Kombi petek temizliği kombinize de zarar verebilmektedir. Bu durumda sizi ciddi anlamda masrafa sokan bilir.

Yapılacak öncelikli işlem petek temizlemede doğru ekipmanlar yapılmalıdır. Peteklerin suyunu boşaltmak petek temizliği değildir. Petek Makinesi ile tek tek aç kapa yöntemiyle doğru basınçla yapılmalıdır. Uygun ilaç kullanıladır

Öncelikli olarak kombinizi çalıştırarak sorunun tam olarak peteklerden mi yoksa kombiden mi kaynaklı olduğunu belirliyoruz. Genel olarak müşteriler ısıtma sorununu olduğu durumda petekten kaynaklı olduğu düşünmekte…

Kombiden kaynaklı bir sorunda ne kadar temizlenirse temizlensin ısıtma sorununuz devam edecektir. Ayrıca kombi tesisatının yanlış çekilmesi de ısıtma sorununa neden olur.

Doğalgaz Petek temizleme işlemine başlamadan önce makine için yer tespiti yapılır. Bu genellikle banyo veya mutfaktır. Burada ki sökülen peteğe makine bağlanır. İlaçla birlikte petekleriniz temizlenir. Bazı Müşterilerimiz peteklerin tek tek sökülerek temizleneceği düşünse de petek temizliği tek petekten yapılmaktadır. Bu işlem koruyucu sıvının çıkmasına neden olduğundan dolayı tavsiye etmiyoruz.

Doğalgaz petek Temizleme Ankara
Ankara Doğalgaz Petek Temizliği

Tek Noktadan Petek Temizleme

Peteklerinizi, banyo veya kombinin alt bağlantılarından veya peteklerinin içinde ki suyun tahliyesi için konan vananın olduğu petekten yapmaktayız. Yaptığımız petek temizliği hiçbir şekilde kombiye zarar vermeden yapılmaktadır.

Tahliye Vanasından Petek Temizleme

Peteklerin içinde suyun tahliyesi için konan vanalardan suyu boşaltmak hiçbir şekilde peteklerde oluşan kirliliği tam anlamıyla çıkarmamaktadır. Petekler tahliye vanası açsanız bile içindeki suyu bırakmazlar. Vanayı açtığınız takdir de sadece borularda ki basınçlı su çıkmaktadır. Kombi ye su basarak petek temizleme olmamaktadır. Basılan bu su kombiden borularlar yardımıyla direk tahliye vanasından çıkar.

Servis olarak tahliye vanasını, Petek temizleme makinesi bağlamak için ve peteklerde ki basınçlı suyun çıkarılması için kullanmaktayız. Tahliye vanası peteklerin içindeki basınçlı suyun evi kirletmesi için kullandığımız bir araçtır.

Makine ile Doğalgaz Petek Temizleme

Petek temizliğini suyu doldur boşalt şeklinde değil profesyonel olarak petek temizleme işlemi için üretilen özel makineler ile yapmaktayız. Makine ile petek temizleme hizmetini evin en uygun peteğine bağlayarak. Peteklerinizi aç kapa yöntemiyle tek tek yapmaktayız.

Havlupandan Petek Temizleme

Petek temizliğini, eğer uygunsa petek temizleme makinesinin en kolay bağlanan petek olmasından dolayı ve bulunduğu yer itibariyle en fazla tercih ettiğimiz petektir. Havlupandan petek temizleme hizmeti bittikten sonra ortamın temizlenmesi kolay olması açısından en çok tercih ettiğimiz petektir.

İlaçlı Doğalgaz Petek Temizleme

İnsanların kafasını en çok karıştıran sorulardan bir tanesi ilaçlı ya da ilaçsız petek temizleme. Bu konuyu servis olarak açıklamak gerekirse ilaçsız petek temizleme işlemi suyu doldur boşaltmaktan farksızdır. Peteklerin içinde oluşan kireç ilaç olmadan çıkmamaktadır. Buna çaydanlık örneğini de verebiliriz.

Peteklerde ki kullanılan ilacın özelliği, yapısı kullanım şekli çok fazla dikkat gerektiren bir husustur. İşinin ehli olmayan insanlar tarafından yapılan petek temizleme işlemi daha sonra karşılaşacağınız, peteklerin delinmesi, bağlantı noktalarından su akıtması gibi sorunlara neden olmaktadır.
Profesyonelce yaptığımız ilaçlı petek temizliği hiçbir şekilde kombinize zarar vermez, peteklerde delinme yapmaz ve petek bağlantılarından kaçırma yapmaz.

Doğalgaz Petek temizleme Servis olarak bu noktada kendimize ve işe güvenimiz tamdır. Bu yüzden Yaptığımız ilaçlı petek temizleme işlemine 1 yıl Garanti vermekteyiz.

Döküm Petek Temizleme

Petekleriniz türü döküm petek veya panel petek fark etmez, Döküm petek temizleme işlemini diğer peteklere uyguladığımız işlemlerin aynısı yapmaktayız.

Doğalgaz Petek Temizleme Fiyatları

Doğalgaz Petek temizleme,Petek temizliğiyle alaka olarak fiyat, ücret, ne kadar, kaç lira, kaç para gibi sorularınız sıralamak gerekirse;

Makineli ve ilaçlı doğalgaz petek temizliğime fiyatları standart 3+1 evler için 150 TL yapmaktayız.

Tüm petekle alakalı soru ve sorunlarınızdan servisimize 7/24 yorum yazarak ve 0312 666 05 10 – 0553 666 07 27 Telefonlarımızdan randevu ve bilgi alabilirsiniz.

 

Yorum yapılmamış

Yorumunuzu ekleyin

Call Now ButtonŞimdi Ara